Estetiqa - Dr. Kaliszewska

Piękna mama Zabieg na ciało

Jak tylko kobieta poczuje rozwijanie się dziecka w swoim łonie, zaczyna czuć się cudownie.
Dla ochrony tego delikatnego piękna i utrzymania ciała w doskonałej równowadze podczas tego okresu, RVB stworzyło serię Holistic Beauty Thay Yam,cykl zabiegów kosmetycznych przed i po urodzeniu, bazujący na zasadach tradycyjnej medycyny tybetańskiej.Każda sesja to budowanie harmonii w ciele matki, wzmacnianie i napinanie tkanki, modelowanie i wygładzenie skóry.To także masaż prenatalny wzbogacony muzyką, kolorem, zapachem i funkcją kosmetyków.

Produkty bazują tylko na naturalnych składnikach aktywnych, które są odpowiednie dla przyszłych matek, w połączeniu z korzystnymi właściwościamiunikalnej techniki masażu Amma Deva.
Amma Deva – oznacza kobiecą energię, Boską Matkę, która odżywia, pielęgnuje i leczy. Synergia stworzona przez masaż i muzykę gwarantuje,że przyszła matka może połączyć się ze swoim dzieckiem, ustanawiając harmonijny związek już od pierwszych tygodni ciąży.Intensywne wibracje muzyczne i mieszanka naturalnych produktów stymulują układ nerwowy zarówno przyszłej matki jak i dziecka rozwijającego się w jej łonie.

Masaż składa się z czterech etapów: przygotowanie (dla dziecka), początek masażu (dla matki i dziecka),przeżycie masażu (dla matki) oraz zakończenie (dla matki i dziecka).

Percepcja dźwięku jest bardzo ważna dla nienarodzonych dzieci ponieważ ich zdolność słyszenia rozwija się już w czwartym tygodniu ciąży ipotrafią zapamiętać doznania jakie odczuwały podczas tego okresu w łonie.

W programie YAM AMMA DEVA terapeuta staje się „opiekunem ciąży”, dobiera cykl zabiegowy oraz pielęgnację domową.

Czas trwania zabiegu: 90 min
Koszt zabiegu: 390 zł

W naszej ofercie posiadamy, szeroki zakres zabiegów specjalnych dla przyszłej mamy, które dobierane są indywidualnie wraz z kosmetologiem