Estetiqa - Dr. Kaliszewska

O nas

Witamy serdecznie w klinice piękna Estetiqa dr Kaliszewska

Estetiqa to wyjątkowe miejsce powstałe z myślą o Tobie, osobie pragnącej uwydatnić swoja urodę dzięki najnowszym odkryciom medycyny i nauki.

W miłej atmosferze i wyjątkowym wnętrzu nasza klinika oferuje naukowo potwierdzone zabiegi z zakresu odmładzania skóry, nowoczesne metody odchudzania i modelowania sylwetki jak również chwile wyciszenia, regeneracji i relaksu.

Nasze atuty to:

  • Nowoczesny sprzęt
  • Renomowane marki
  • Fachowość i profesjonalna obsługa
  • Komfortowa atmosfera

Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych klientów są dla nas najważniejsze dlatego wierzymy, że wybierając naszą klinikę, wybierają Państwo satysfakcję nie tylko ze swojego wyglądu, ale i z miło spędzonego czasu.

Najwyższą gwarancją Estetiqa jest dr Anna Kaliszewska, która jest pomysłodawcą i właścicielem kliniki piękna.

Nasz zespół
dr anna kaliszewska

Dr Anna Kaliszewska

Posiada prawo wykonywania zawodu lekarza oraz certyfikat ukończenia międzynarodowego centrum kształcenia medycyny anti-aging.

Czas spędzony na szkoleniach i kongresach medycyny estetycznej i anti-aging oraz kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwala jej na perfekcyjne wykonywanie zabiegów oraz stałe poszerzanie ich zakresu.

Nieporównywalnie większą satysfakcją od dyplomów są dla niej zadowoleni i powracający klienci, a tych jest coraz więcej.