Estetiqa - Dr. Kaliszewska

Narodziny Wenus Zabieg na twarz

Kobiety w okresie ciąży borykają się z wieloma problemami skórnymi. W wyniku rozszerzania światła ścian naczyń krwionośnych mogą pojawić się teleangiektazje,rumień. Częstym problemem jest również zanieczyszczenie skóry, pojawienie się lub nasilenie trądziku.W odpowiedzi na w/w problemy stworzyliśmy nowy zabieg Narodziny Wenus.

Przebieg zabiegu:

1. Demakijaż twarzy, szyi, dekoltu, ,(Woda micelarna) oczu i ust (olejek do demakijażu)Tonik rewitalizujący.
2. masaż odprężający skupiający się na okolicy dekoltu i karku na bazie olejku indywidualnie dobranego do charakteru i upodobań klientki.
3. Delikatna eksfoliacja twarzy za pomocą indywidualnie dobranego peelingu : enzymatycznego lub peelingu z 10% kwasem migdałowym ph 3,5.Przy grubszych skórach w/w peelingi możemy zastąpić zabiegiem wspartym aparaturą (dozwolony do stosowania podczas okresu ciąży) mikrodermabrazją,mechaniczne intensywne złuszczenie.
4. Masaż relaksujący twarzy okolic oczu, szyi dekoltu, karku z elementami drenażu limfatycznego (na bazie olejku z astaksantyną –silny przeciwutleniacz, przeciwdziała wolnym rodnikom)
5. Na policzki i miejsca z rozszerzonymi naczyniami włosowatymi aplikacja koncentrat na bazie peptydów pro-sense hamujących kaskadę procesów zapalnych, filtratu ze ślimaka o działaniu silnie łagodzącym, nawilżającym i regenerującym oraz bio-flawonoidy chroniące naczynia krwionośne. Na strefę „T” czoło nos broda oraz pojedyncze zmiany trądzikowe aplikacja intensywnego koncentratu oczyszczającego na bazie substancji hamujących proliferację bakterii, bakuchiolu, aminokwasów bazujących na siarce, probiotyku lactobacillus regulującego florę bakteryjną na powierzchni skóry oraz kwasu hialuronowego o silnym działaniu nawilżającym i łagodzącym.
6. Aplikacja maski łagodzącej (na bazie alginatu z alg o działaniu nawilżającym i czerwonej borówki), maska łączona z aktywatorem zmiękczającym (na bazie peptydu pro-sense i helixinu-działanie silnie łagodzące). Podczas działania maski dla każdej mamy relaksujący masaż dłoni.
7. Aplikacja Serum korygującego pory –strefa „T”, na twarz, szyję i dekolt krem łagodzący z filtrem, krem na okolice oczu i ust.

Czas trwania zabiegu: 90 min
Koszt zabiegu: 350 złW naszej ofercie posiadamy, szeroki zakres zabiegów specjalnych dla przyszłej mamy, które dobierane są indywidualnie wraz z kosmetologiem